Alışveriş Bilgileri

Siparişiniz bizlere ulaştığı andan itibaren sizler için özenle hazırlanmaya başlar ve Ödeme ve Teslimat sayfamızda bildirdiğimiz gibi en geç 3 iş günü içerisinde tarafınıza kargolanır.

Sipariş verdiğiniz an sisteme eklemiş olduğunuz e-posta adresine bilgilendirme postası gönderilir ve siparişiniz hakkında tüm detaylar yer alır.

 

Tüm siparişlerinizde siparişiniz tutarı ne olursa olsun kargo ücretini Crowart karşılar.

 

Vermiş olduğunuz sipariş hakkında bir değişiklik,özelleştirme istiyorsanız sitemizde bulunan Canlı Destek hattından, Instagram hesabımızdan veya İletişim sayfamızda bulunan numaralardan ulaşıp bizlere bildirebilirsiniz.

Bizlere yapmamızı önerdiğiniz özel ürünler hakkında ulaşabilirsiniz. Uygunluk durumuna göre siparişiniz işleme alınacaktır.

Ödeme Bilgileri

Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak banka hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz.

Bunun için sipariş adımlarını tamamlamalı, ödeme kısmından Havale seçeneğini seçmelisiniz. Bir sonraki adımda banka bilgilerimiz yer alacaktır. Ödeme bize ulaşmadan ürününüz hazırlanmaya başlanmaz. Ayrıca banka bilgimiz sizlerin e-posta adresine de gönderilmiş olacaktır.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda (282) 726 7770 numaralı telefon numrasına bildirin ve durumu [email protected] mail adresine bildiriniz. 

Detaylar: Ödeme ve Teslimat

Siz değerli müşterilerimiz için kişisel bilgileriniz ve ödeme yaptığınız kart bilgilerinizi en yüksek derecede koruyoruz.

Ödeme yaparken girmiş olduğunuz kart bilgileri hiçbir şekilde tarafımıza ulaşmamakla birlikte siz ve bankanız arasında gerçekleşen bir olaydır. Ödeme alt yapısı olarak Shopier kullanmaktayız.

Sitemiz güvenlik açısından en yüksek şifreleme sistemleri kullanıp, Tüm işlemleriniz 256Bit SSL sertifikası ile koruma altındadır.

Crowart herhangi bir şekilde memnuniyetsizliğinizi hissettiği anda sizi gereksiz prosedürlerle uğraştırmadan. Dilediğiniz şekilde değişim & iade garantisi sunar.

Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 7 iş günü içerisinde yapılacaktır.